Pomóż młodym

Pozwól aby inni mogli wyjechać. Wesprzyj ich!

Bank Zachodni WBK SA
ks. Tomasz Roda
Pielgrzymka Rowerowa
65150016921016902872510000
z dopiskiem:
PIELGRZYMKA ROWEROWA

Aktualności

opublikowany: 06.12.2013
ODWOŁANE spotkanie!!!

Z powodu awarii prądu w Pleśnej i okolicach, ośrodek rekolekcyjny został odcięty od elektryczności, co spowodowało wyłączenie kuchni i ogrzewania. Zakład energetyczny nie potrafi odpowiedzieć, na którą uda się podłączyć elektryczność. Może to być najpóźniej w sobotę, a w sobotę rozpoczyna się nasze spotkanie. Z tej racji Ksiądz Dyrektor zapowiedział, że może być problem z przygotowanie naszego spotkania i normalnym funkcjonowaniem domu. Dlatego podjęliśmy decyzję o odwołaniu spotkania w najbliższy weekend. Spotkanie zostało przeniesione na termin 11/12 styczeń 2014r. Za komplikacje wynikające z warunków pogodowych przepraszamy ksiądz Tomasz Roda, kierownik rowerowej pielgrzymki

więcej informacji

opublikowany: 05.12.2013
Sobotnie spotkanie

Kochani jadąc samochodem w kierunku Kołobrzegu, dojeżdżamy do miejscowości Tymień, gdzie za przejazdem kolejowym za 250 m skręcamy w Kładno 1km, co dalej trzymając się asfaltowej drogi jedziemy w kierunku Pleśna 3km. Czekamy na was od 15.00 w recepcji, nie dajcie się żadnemu wiatru, media muszą swoje nakręcać.

więcej informacji

opublikowany: 20.11.2013
La Salette potwierdza pielgrzymowanie

Szczególnie pragniemy zaprosić pielgrzymów będących w tym roku na szlaku pielgrzymkowym do La Salette, którzy otrzymają swoje potwierdzenie pielgrzymowania do Sanktuarium Matki Bożej Płaczącej w La Salette. Zaproszenia skierowaliśmy imiennie do uczestników minionej wyprawy. Czekamy na potwierdzenie.

więcej informacji

opublikowany: 20.11.2013
Spotkanie Adwentowe

Spotkanie Adwentowe już coraz bliżej. Zapisy do 30 listopada: tomaszroda@op.pl bądź telefonicznie 796 190 830. Z racji organizacyjnej przenieśliśmy nasze spotkanie do Pleśnej nad morzem. Autokar będzie czekał na wszystkich chętnych przy dworcu PKP w Koszalinie i o godz.15.30 odjedzie do Pleśnej. Szczegóły w zakładce Adwentowy Dzień Skupienia.

więcej informacji

opublikowany: 03.11.2013
Prośba!!!

Moi drodzy od miesiąca trwają prace nad naszą stroną. Potrzebujemy jeszcze trochę czasu, aby ją odświeżyć. Dlatego zwracamy się z prośbą o udostępnienie nam Waszych zdjęć i filmików z minionych pielgrzymek rowerowych. Zależy nam na Waszych osobistych zdjęciach, które moglibyśmy włączyć w naszą nową galerię! Jeśli chcesz nam przesłać swoje zdjęcia, to bardzo proszę o wysłanie płyty bądź pendrive na adres: ks. Tomasz Roda, ul. Staszica 38, 75-449 Koszalin. Czekamy do końca listopada!

więcej informacji

opublikowany: 22.10.2013
II Adwentowy Dzień Skupienia

Kochani znamy już szczegóły II Adwentowego Dnia Skupienia. Spotykamy się 7grudnia o godz. 15.00 w Centrum Edukacyjno-Formacyjnym ul. Seminaryjna 2 w Koszalinie. Koszt spotkania z wyżywieniem i noclegiem to 70zł. Szczegółowy program w zakładce! Zgłoszenia do 30 listopada: tomaszroda@op.pl i 796 190 830.

więcej informacji

opublikowany: 19.10.2013
Po spotkaniu

Wszystkim dziękujemy za miłe i piękne spotkanie. Było nas blisko 60 osób. Do zobaczenia na II Adwentowym Dniu Skupienia.

więcej informacji

opublikowany: 15.10.2013
Spotkanie popielgrzymkowe w KOSZALINIE!

UWAGA!!!

Spotkanie popielgrzymkowe zostało przeniesione do Koszalina. Odbędzie się ono przy parafii Ducha Świętego (Kaplica Chrystusa Króla) ul. Staszica 38 (kościół przy galerii handlowej Emka) w najbliższą sobotę 19 października br. Spotkanie będzie jednodniowe i rozpocznie się o godz. 12.00 Mszą Świętą, po niej pyszna grochówka, a dalej spotkanie z księdzem Jackiem przy herbacie i kawie (gdyby ktoś chciał coś upiec, to mile widziane). Spotkanie potrwa do godziny ok 17. W programie modlitwa i konferencja. Przyjedź, niech Cię nie zabraknie!

więcej informacji

opublikowany: 11.10.2013
Wyjazd pielgrzymki rowerowej do Włoch

Kochani, tak jak już wcześniej informowaliśmy o przygotowaniach do wyjazdu na naszą pierwszą autokarową pielgrzymkę do Włoch, to jeszcze nie wiedzieliśmy, że w tym samym czasie odbędzie się kanonizacja Jana Pawła II. Nasz wyjazd zakłada uczestniczenie w głównych uroczystościach kanonizacyjnych, ale również podczas wyjazdu odwiedzimy kilka świętych miejsc. Zobacz szczegóły w zakładce KANONIZACJA JANA PAWŁA II.

więcej informacji

opublikowany: 01.10.2013
Październik - miesiąc różańca

Rozpoczął się już październik - miesiąc szczególnie poświęcony modlitwie różańcowej. Wspomnijmy w swoich modlitwach również o ks. Jacku, który będzie naszym gościem na spotkaniu popielgrzymkowym .

Informacje dotyczące zmian tajemnic różańcowych, tradycyjnie w zakładce Róża Różańcowa .

więcej informacji

Patronat biskupa:

Patronat medialny:

Patronat miast i gmin:

Copyright © Pielgrzymka Rowerowa na Jasną Górę. Wszelkie prawa zastrzeżone.
wykonanie: strony internetowe