Pomóż młodym

Pozwól aby inni mogli wyjechać. Wesprzyj ich!

Bank Zachodni WBK SA
ks. Tomasz Roda
Pielgrzymka Rowerowa
65150016921016902872510000
z dopiskiem:
PIELGRZYMKA ROWEROWA

Aktualności

opublikowany: 08.03.2012
Nowa odsłona strony!

Zapraszamy do zapoznania się z nową odsłoną strony rowerowa.info. Czekamy na Wasze uwagi i opinie :)

więcej informacji

opublikowany: 08.03.2012
Informacje dotyczące rekolekcji i pielgrzymki do Rzymu

W zakładce Rzym na rowerach dodaliśmy plan wyjazdu, terminy poszczególnych dni i dosyć ważne techniczne uwagi, chcemy też podkreślić, że na bieżąco będziemy uzupełniać naszą jubileuszową wyprawę o ważne informację.

Już od tygodnia trwają zapisy na rekolekcje, które będziemy przeżywać 9-11 marca br., dlatego prosimy o szybki kontakt meilowy, gdyż mamy ograniczoną liczbę miejsc. Zobacz plan w zakładce rekolekcje.

więcej informacji

opublikowany: 08.03.2012
Ceremonia pogrzebowa śp. Julii Markowskiej

Ceremonia pogrzebowa śp. Julii Markowskiej odbędzie się w czwartek (15 grudnia 2011r.). Żałobnej Eucharystii o godz. 11.00 w kościele pw. św. Wojciecha w Koszalinie przewodniczyć będzie J.E. Biskup Krzysztof Zadarko. Bezpośrednio po Mszy Świętej kondukt z trumną uda się na koszaliński cmentarz. Życzeniem rodziny zmarłej jest nieprzynoszenie kwiatów, lecz wsparcie dzieła charytatywnego na cmentarzu.... Rodzina składa serdeczne podziękowania za wsparcie w tych trudnych dniach osobom duchownym, przyjaciołom, znajomym oraz współpracownikom śp. Julii. Jednocześnie prosi o nieskładanie kondolencji podczas pogrzebu. Ja jestem zmartwychwstaniem i życiem. Kto we Mnie wierzy, choćby i umarł, żyć będzie. J 11,25

więcej informacji

opublikowany: 08.03.2012
Módlmy się o wieczne zbawienie dla Julki Markowskiej

Dziś nagle zmarła nasza serdeczna koleżanka, dziennikarz Julia Markowska. Była związana z dziełem rowerowej pielgrzymki, wspierała nas duchowo i przez dobre słowo, chciała zawsze, aby wszystko jak najlepiej wyszło. Jej ostatni meil przed II. rowerową pielgrzymką był bardzo krótki: ".... wiem, że znów wszystko się uda, trzymam kciuki." Starała się ukazywać w ludziach ich dobro i piękno - jak napisali organizatorzy Szkoły Ewangelizacji. Módlmy się za Julię i Jej rodzinę. Msza za Julię będzie odprawiona w niedzielę o godz. 20.00 w Słupku w kościele św. Jana Kantego.

więcej informacji

opublikowany: 08.03.2012
Filmiki i zdjęcia

a01.jpgKrótkie filmiki i zdjęcia, które mieliśmy okazję oglądać podczas spotkania popielgrzymkowego są opublikowane pod danymi adresami internetowymi:

Istnieje również możliwość otrzymania na płycie filmu nakręconego kamerą przez ks. Wojciecha Budzińskiego. Wystarczy wysłać maila na adres: tomaszroda@op.pl i podać swój adres domowy.

Dzięki temu w każdej dogodnej chwili można wrócić i powspominać naszą wspólną pielgrzymkową przygodę :)

Miłego oglądania :)

więcej informacji

opublikowany: 08.03.2012
Program spotkania

Przypominamy najważniejsze punkty programu spotkania popielgrzymkowego, które odbędzie się w sobotę (19.11) w Centrum Edukacyjno-Formacyjnym w Koszalinie (ul. Seminaryjna 2).

Na spotkanie serdecznie zapraszamy zarówno naszych drogich pielgrzymów, sympatyków rowerowego pielgrzymowania, jak i osoby zainteresowane przyszłoroczną pielgrzymką.

  • Spotkanie rozpoczyna się o godz. 10:00
  • godz. 11:15 - konferencja Księdza Biskupa Edwarda Dajczaka
  • 12:00 - Eucharystia pod przewodnictwem Ks. Bp Edwarda Dajczaka
  • 13:15 - Obiad (w cenie 15 zł)
  • 14:00 - konferencja ks. dr Wojciecha Wójtowicza
  • 14:30 - spotkanie z pielgrzymem, który dotarł do Asyżu
  • Planujemy zakończenie naszego spotkania na godz 17:00.

Do zobaczenia!

więcej informacji

Patronat biskupa:

Patronat medialny:

Patronat miast i gmin:

Copyright © Pielgrzymka Rowerowa na Jasną Górę. Wszelkie prawa zastrzeżone.
wykonanie: strony internetowe